Marketing

Semrush SEO Aracı Eğitimi - Uygulamalı Ücretsiz Teknik SEO

SEMrush Teknik SEO Eğitimi - Uygulamalı, Ücretsiz KURS - İleri Seviye SEMrush SEO Aracı Kullanma Eğitimi.

What you will learn

  • Semrush aracını kullanmayı öğrenecek.
  • Semrush SEO aracı ile SEO analizleri yapmayı öğrenecek.
  • Semrush ile anahtar kelime araştırması yapmayı öğrenecek.
  • Semrush ile rakip analizi yapmayı öğrenecek.

Description

Dopinger SEO ve Dijital Pazarlama ajansı olarak yepyeni bir eğitim ile karşınızdayız! Bu eğitim serimizde Semrush SEO aracından sizlere bahsedeceğiz. Semrush profesyonel SEO aracını neden kullandığımızı ve bu aracı kullanarak SEO çalışmalarımızda ne gibi işlemler yaptığımızı sizlere anlatmak istedik.


Semrush SEO aracına dair tüm detaylı bilgileri direkt olarak uzmanımızın anlatımı ile öğreneceğiniz bu kurs sayesinde SEO çalışmalarınızda ileri seviyeye ulaşabileceksiniz. Semrush ile site analizleri yapmayı, anahtar kelime keşfetmeyi, sitelerin yapılarını keşfetmeyi ve link analizi yapmayı öğrenecek, Dijital pazarlama kariyerinizde işinize yarayacak harika bilgiler edineceksiniz. Hatta diğer araçlarda olmayan rakip reklam analizi yöntemlerini de bu eğitim serimiz üzerinden öğrenebileceksiniz.


Ücretsiz Semrush eğitimi sayesinde özellikle SEO içerik oluşturma çalışmalarınızda kullanabileceğiniz anahtar kelime ve yan anahtar kelime araştırma metodlarından haberdar olacaksınız. Buna ek olarak uzman seviyesinde SEO denetimleri yapmayı, sitelerinizi analiz etmeyi öğrenebileceksiniz(iç, dış, teknik analiz). bu sayede SEO süreçlerinizde avantaj etmeyi de eğitimimiz sonucunda yeni yetkinlikleriniz arasına ekleyebileceksiniz.


Eğitimimiz tamamen ücretsiz olarak düzenlenmiş ve sizlere sunulmuştur. Yaklaşık olarak 1 saatlik içeriği bulunan bu eğitim serimizi kaçırmamanızı, SEO çalışmalarınızda eğer imkanınız var ise burada öğrendiğiniz metodları denemenizi sizlere tavsiye ederiz.


Dopinger olarak sizlere hizmet sunmaya, ücretsiz içerikler ile bilgilerimizi paylaşmaya devam edeceğiz. Adım adım SEO uzmanlığı konusunda sizlere destek olmaya devam edeceğiz. Bu sayede dijital pazarlamanın basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanabileceksiniz.


Hemen Dopinger SEO eğitimlerimize başlayın, dijital dünyanın kapılarını birlikte aralayalım.Bu kurs kimler için uygun:

  • SEO ve Dijital pazarlama alanında kendini geliştirmek isteyen kullanıcılara yöneliktir.
 - Semrush SEO Aracı Eğitimi - Uygulamalı Ücretsiz Teknik SEO
  • Udemy teacher
  • Türkçe
  • 3
  • 761
  • 2022-04-22